Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Amber

Etiketim: Amber

“Ajo përdor fraza filmash”/ Publiku i bën “gjyqin” Amber Heard në...

Gjyqi i gjatë i Johnny Depp dhe Amber Heard po vazhdon dhe në 24 orët e fundit dëshmitë e dy aktorëve dhe ish-bashkëshorteve të...