Wednesday, June 19, 2024

|

Ballina Etiketimet Amber Heard

Etiketim: Amber Heard

Amber Heard pjesë e listes së zezë në Hollywood? Ja çfarë...

Pas gjyqit mediatik të Amber Heard me Johnny Depp , disa komente u shfaqën në mediat sociale për aktoren në lidhje me një listë...

Pasi fitoi gjyqin kundër Amber Heard, Johnny Depp merr shumën e...

“Mbretërimi” i Johnny Depp si Jack Sparroë mund të mos ketë përfunduar ende, pasi përflitet se aktori do të jetë sërish pjesë e “Pirates...

Amber e ‘dërrmuar’ ekonomikisht, ku do të gjejë 10.4 milionë dollarë...

Që pas humbjes së gjyqit të famshëm me ish-bashkëshortin, për Amber Heard nuk po shkojnë gjërat aspak mirë. Mediat e huaja shkruajnë se aktorja...

Johnny Depp fiton gjyqin kundër ish gruas Amber Heard

Johnny Depp ka fituar gjyqin kundër ish gruas së tij, Amber Heard. Depp paditi ish partneren për shpifje pasi akuzohej se kishte ushtruar dhunë ndaj...

Pas vendimit të gjykatës, karriera e Johnny Depp dhe Amber Heard...

Pas gjashtë javësh dëshmi në një gjyq që ka transmetuar të mirat, të këqijat dhe shumë të shëmtuara të marrëdhënies së mëparshme të Johnny...

“Ishte xheloz dhe kontrollues”, aktorja e njohur dëshmon kundër Johnny Depp...

Ka vijuar dhe sot gjyqi mes Amber Heard dhe Johnny Depp. Aktori ka paditur ish gruan e tij për shpifje pas një shkrimi që...

Gjyqi i famshëm mes Amber dhe Johnny Depp, ekspertja e gjuhës...

Judy James, specialiste e gjuhës së trupit, analizon lëvizjet e aktores Amber Heard gjatë gjyqit kundër aktorit Johnny Depp. Sipas specialistes, Amber edhe me...