Wednesday, December 6, 2023

|

Ballina Etiketimet Ambasada e SHBA

Etiketim: ambasada e SHBA

Yuri Kim di si të bashkojë politikën shqiptare! Rama, Basha dhe...

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka organizuar një ceremoni për Festën e Pavarësisë së SHBA-ve, ku kanë marrë pjesë edhe zyrtarët më...