Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi

Etiketim: Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi

‘Do bëjmë një dasmë të dytë’, Amarda Toska jep lajmin e...

Amarda Toska ka treguar se këtë shtator ajo dhe Ermali festuan 11-vjetorin e martesës duke dhënë edhe një lajm të bukur. Ami tregoi se ajo...

Ami zbulon nëse është xheloze për Ermalin kur rrethohet nga vajza...

Ermal Mamaqi ka qenë gjithmonë i rrethuar mes femrave të bukura. Kjo për shkak të punës së tij, duke nisur nga emisionet televizive e...

Foto me barkun e rrumbullakosur po bën xhiron e rrjetit, Ami...

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë prindër të dy fëmijëve, djalit Joel dhe vajzës Sia, por dyshimet se ata do të bëhen prindër për...