Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Altuna Sejdiu

Etiketim: Altuna Sejdiu

Tuna zbulon për herë të parë portretin e ëmbël të bebushit...

Këngëtarja nuk ka shumë ditë që është bërë nënë për herë të dytë. Dhe, Tuna sot ka publikuar një fotografi të fëmijës e cila tregoi...

Reagimi i parë i Patrisit, pasi Tuna solli në jetë djalin...

Gjatë ditës së sotme artistja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna është bërë nënë për herë të dytë. Ajo zgjodhi që shtatzëninë ta mbajë larg syrit të...