Wednesday, December 6, 2023

|

Ballina Etiketimet Altin Shira

Etiketim: Altin Shira

“Luizi dhe Kiara, dasma e vitit”, Altin Shira rrëfen emocionet e...

Këngëtari i mirënjohur, Altin Shira krahas rrëfimeve për familjen, është ndalur edhe tek profesioni i tij prej artisti. I ftuar në “S’e luan Topi”, Altin...