Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Alma Bektashi

Etiketim: Alma Bektashi

E tërhequr nga ekrani dhe pak ditë më parë i dha...

Edhe pse prej vitesh nuk ka bërë muzikë, të gjithë i kujtojmë këngët e Alma Bektashit dhe ngjyrën e saj rock të zërit. Ajo është...

“Më mirë pa burra”, Alma Bektashi bën veprimin e papritur pak...

Së fundi u bë e ditur se këngëtarja e mirënjohur Alma Bektashi i ka dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj, Sokolin pas 25 vitesh. Burime...

E tradhtoi me psikologen 20 vite më të re, Alma Bektashi...

Alma Bektashi është një ndër këngëtaret shqiptare më hermetike kur bëhet fjalë për jetën e saj private. Sëfundmi është përfolur se Alma i ka...

U nda nga bashkëshorti pasi zbuloi lidhjen e tij të dashurisë...

Dy ditë më parë në mediat rozë qarkulloi me shpejtësi lajmi se këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Alma Bektashi i ka dhënë fund martesës 25-vjkeçare...

Bashkëshorti e tradhtoi me psikologen 20 vite më të re, Alma...

Alma Bektashi, këngëtarja shumë e njohur kosovare ka qenë gjithmonë pjesë e medias dhe ekrianit, por vetëm në kuadrin e jetës profesionale. Ajo është...