Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Alketa Gashi

Etiketim: Alketa Gashi

U dashurua me ish-ushtarin e gjymtuar në luftën e Kosovës, gazetarja...

Alketa Gashin e njohim prej studios së lajmeve në Kosovë si një ndër ikonat. Ajo gjithmonë në media ka dalë dhe ka rrëfyer për...