Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Alis Hysa

Etiketim: Alis Hysa

U nda me biznesmenin shkodran, vajza e Eli Farës publikon foton...

Vajza e Eli Farës, Marina Fara pak kohë më parë bëri publike lidhjen me partnerin e saj, biznesmenin nga Shkodra, Alis Hysa. Marina dhe Alis...