Wednesday, December 6, 2023

|

Ballina Etiketimet Alien

Etiketim: alien

Profesori i Harvardit habit me deklaratën: Alienët na vizituan në këtë...

Një profesor i Harvardit, Avi Loeb pretendon se alienët kanë vizituar Tokën në vitin 2017 dhe beson se shumë të tjerë do të vijnë...