Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Alex Rodriguez

Etiketim: Alex Rodriguez

Pas ndarjes, Alex Rodriguez i kthehet Jeniffer Lopez: Nuk ishte gjë...

Së  fundmi Alex Rodriguez ka zbuluar detaje nga lidhja e tij me këngëtaren Jennifer Lopez. Burime të  afërta me Alex kanë  treguar se ai po...

Po e ndjek? Ish i fejuari i Jennifer Lopez fotografohet në...

Alex Rodriguez dhe reporterja sportive, Melanie Collins, u panë duke vizituar disa ndalesa luksoze në Rivierën Franceze, vetëm dy orë pasi ish e fejuara...

A është në një lidhje me ish-partneren e Ben Affleck? Alex...

Që nga momenti që u nda nga Jennifer Lopez, Alex Rodriguez ka jetuar si një burrë beqarë. Teksa për këngëtaren e famshme nisën menjëherë...

Kush është biondja bukuroshe që ndau Jennifer Lopez nga Alex Rodriguez...

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë konfirmuar zyrtarisht ndarjen. Nëpërmjet një deklarate për “Today”, ata bënë të ditur se s’do të jenë më bashkë,...

Konfirmohet ndarja? Detaji që tregon se Jennifer Lopez është ndarë nga...

Jennifer Lopez të shtunën postoi foto të saj “duke punuar në fundjavë” - por unaza e saj e fejesës me diamantë prej 1.8 milion dollarë nga i...

U tha se janë ende bashkë, por ky detaj duket se...

Prej disa ditësh, Jennifer Lopez dhe Alex Rodrigues, kanë qenë në qendër të vëmendjes, pasi dolën lajme se ata i kanë dhënë fund lidhjes...

Të ndarë? Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez i japin fund thashethemeve...

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez i kanë dhënë fund thashethemeve se janë ndarë me një puthje, ndërsa ndodhen në Republikën Dominikane. Ata kanë pranuar se...