Friday, May 24, 2024

|

Ballina Etiketimet Alessandra Rich

Etiketim: Alessandra Rich

Shuma marramendëse që shpenzoi Nora Istefi për veshjen e fundit(FOTO)

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi është ajo e cila gjithmonë është etiketuar për stilin e saj me shumë klasë dhe super të shtrenjtë. Së fundmi,...