Sunday, July 14, 2024

|

Ballina Etiketimet Aleksander varfaj

Etiketim: aleksander varfaj

Jo vetëm me Markun, ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj prezanton të bijën...

Pak para dasmës së bujshme të Rudina Dembacaj me Mark Frrokun edhe ish bashkëshorti i aktores, I icili dashur pa dashur është bërë pjesë...

Gjithmonë pjesë e gëzimeve familjare, a ishte ish-bashkëshorti i Rudinës në...

Dasma e Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut që u mbajt dje po bën xhiron e rrjetit ku një pjesë e mirë e dasmorëve ishin...