Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Albi perputhen

Etiketim: Albi perputhen

E mërziti me statusin për Mikelën, Albi merr guximin dhe bën...

Tolja u zhgënjye nga biseda me Albin në takimin e dytë, ku folën për një status që kishte bërë në rrjete sociale. Sipas Albit, statusi...