Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Alberto Botia

Etiketim: Alberto Botia

Pasi konfirmuan lidhjen, këngëtarja shqiptare fotografohet me futbollistin spanjoll (Foto)

Pak ditë më parë, këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira pranoi lidhjen e saj me futbollistin spanjoll, Alberto Botia. Ajo kishte vendosur që ta mbante...

Nuk fshihen më! Këngëtarja shqiptare konfirmon lidhjen me futbollistin spanjoll (FOTO)

Para 2 vitesh mediat greke zbuluan se artistja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira ishte një lidhje me biznesmenin dhe futbollistin, Alberto Botia. Në fakt...