Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Albert Krasniqi

Etiketim: Albert Krasniqi

Vrasja tragjike e biznesmenit Albert Krasniqi në Prishtinë, këta ishin emrat...

Prishtina u trondit dje nga vrasja e ish-anëtarit të Babastars, Albert Krasniqi ndërkohë akoma më tragjike është se si autor dyshohet i ati. Për shkak...

“ I lehtë të qoftë dheu”, Ledri Vula i pikëlluar për...

Albert Krasniqi, i njohur si menaxheri i VIP-ave në Kosovë u vra mbrëmjen e djeshme nga babai i tij, për rrethana që mbeten ende...

U vra nga babai/ “E gjeti në hotel me këngëtaren shqiptare”,...

Një ngjarje e rëndë ka tronditur dje Prishtinën. Menaxheri i Vipave, Albert Krasniqi mbeti i vrarë nga babai i tij. Shkaqet nuk janë zbardhur...

Flet për herë të parë avokati i babait të Albert Krasniqit:...

Ramiz Krasniqi, avokat i Skënder Krasniqit, i dyshuar për vrasjen e djalit të tij dhe njëherësh biznesmenit, Albert Krasniqi, ka thënë se vrasja që...

U vra nga babai i tij, personazhet e showbiz-it shqiptarë mesazhe...

Biznesmeni Albert Krasniqi u qëllua për vdekje nga babi i tij, Skënder Krasniqi. Kjo ngjarje e rëndë ka tronditur pasditen e së mërkurës kryeqytetin...