Thursday, April 18, 2024

|

Ballina Etiketimet Alba hoxha

Etiketim: alba hoxha

FOTO/ Pasi u nda nga Albi Nako, Alba zbulon lidhjen e...

Albi Nako dhe Alba Hoxha janë përfolur prej kohësh se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë që nuk u konfirmua asnjëherë...

Albi Nako zbulon sëmundjen që e detyroi të largohej nga skena

Prej gati 6 vitesh, Albi Nako ka qëndruar vetëm në prapaskenë, duke përgatitur koreografi për balerinët e ndryshëm. Edhe pse ishim mësuar që ta shihnim...