Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Ajsel Abazi

Etiketim: Ajsel Abazi

Eros Grezda në një lidhje me kushërirën e Almeda Abazit, aktori...

Romanca e Eros Grezdës dhe Ajsel Abazit paska arritur në një stad tjetër. Dyshja duket se janë prezantuar me familjarët e njëri-tjetrit, ose të...