Sunday, July 14, 2024

|

Ballina Etiketimet Air albania

Etiketim: Air albania

Shtyhen fluturimet e “Air Albania”, pasagjerët përballen me probleme

Qindra pasagjerë që udhëtojnë me linjën “Ari Albania” nuk kanë mundur të fluturojnë. Problematikë ka qenë linja Stamboll –Tiranë dhe anasjelltas si dhe fluturimet...

Priten trazira, policia merr masat e para për Kuvendin e Berishës:...

Ditën e nesërme në Tiranë, në Air Albania do të mbahet Kuvendi i thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha. Ndërkohë që kanë mbetur ende shumë orë nga grumbullimi, Policia e Shtetit ka vënë në zbatim planin...

Air Albania rifillon fluturimet e rregullta me Stambollin në 22 qershor

Air Albania, operatori shqiptar i tregut ajror, ka njoftuar se nga 22 qershori do të rifillojë fluturimet e rregullta drejt Stambollit. Air Albania bëhet operatori...