Thursday, April 18, 2024

|

Ballina Etiketimet Agim drishti

Etiketim: agim drishti

DETAJE/ Arrestohet djali i GAZETARIT, vodhi varësen e floririt dhe mori...

Arnold Arapaj dhe Agim Drishti janë arrestuar nga policia e Tiranës pasi kanë në bashkëpunim edhe me R.A kanë grabitur dhe mbajtur peng një 18-vjeçar te Unaza...