Wednesday, December 6, 2023

|

Ballina Etiketimet Afrona

Etiketim: Afrona

Një dedikim për Afronën? Mes spekulimeve se është ndarë, Blero i...

Blero ka vendosur që të qëndrojë në heshtje sa i përket raportit me Afrona Dikën, me të cilën u martua në shtator të vitit...

Nuk ka më kthim/ Blero Muharremi dhe Afrona Dika konfirmojnë ndarjen...

Nuk është një krizë e momentit siç po pretendohej në disa media. Blero Muharremi dhe Afrona Dika kanë ndarë përfundimisht rrugët dhe këtë e...

Afrona dhe Blero do të bëhen prindër? Flet modelja

Afrona Dika dhe Blero janë një ndër çiftet më të dashur të showbizit shqiptar. Prej disa vitesh, ata janë duke shijuar lidhjen e tyre...

Jeton te shtëpia e bashkëshortes? Blero sqaron të vërtetën dhe zbulon...

Këngëtari Blero Muharremi kurorëzoi me martesë dashurinë me Afrona Dikën, dy vite më parë. Çifti ka ditur të ruajë një marrëdhënie të mirë, pavarësisht distancës,...

Blero feston ditëlindjen, Afrona zgjodhi fjalët më të bukura për ta...

Blerim Muharremi, i njohur me emrin e artit Blero feston sot 43 vjetorin e lindjes. Mes urimeve të shumta, spikati ai i bashkëshortes së...