Wednesday, December 6, 2023

|

Ballina Etiketimet Afrona dika

Etiketim: Afrona dika

Pas ndarjes nga Afrona Dika, Blero shfaqet duke u puthur me...

Pak kohë pasi konfirmoi ndarjen nga Afrona Dika, Blero duket se ka nisur një romancë të re. Ishte vetë këngëtari që shtoi dyshimet me...

Afrona sapo na la të kuptojmë se mund të jetë bashkuar...

Vetëm pak kohë më parë, pa shumë zhurmë, Blero dhe Afrona konfirmuan ndarjen e tyre. Vet çifti nuk ka folur kurrë për fundin e martesës,...

Afrona Dika nuk gjen qetësi, çfarë i ndodhi sërish pas ndarjes...

Le të themi, këto nuk janë ditë më të mira për Afrona Dikën. Modelja ka rënë sërish pre e një sulmi kibernetik. Bukuroshes i...

Pas ndarjes nga Afrona Dika, Blero paralajmëron gjëra të mëdha

Këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika kanë qenë kryefjalë e mediave gjatë ditëve të fundit pasi kanë vendosur që t’i ndajnë rrugët mes...

3 vite më parë bënë një dasmë madhështore, konfirmohet ndarja e...

Përgjatë kësaj jave, ndjekësit kanë pikasur disa veprime që tregojnë se mes këngëtarit Blero Muharremi dhe modeles Afrona Dika ka një krisje në martesë....

“Ia prezantova familjes gjysmë ore pasi e njoha në Facebook”,...

Afrona Dika dhe Blero Muharremi po jetojnë një histori dashurie në distancë prej 6 vitesh tashmë. Modelja jeton në Zvicër, ndërsa këngëtari në Kosovë, për...