Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Aferdita Dreshaj

Etiketim: Aferdita Dreshaj

“Si ia del të kesh një marrëdhënie të shëndetshme?”, Afërdita Dreshaj...

Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj çek, Jakub Kindl kurorëzuan dashurinë e tyre rreth katër vite më parë. Një vit më parë, ata mirëpritën...

I biri bën 1 vjeç, modelja shqiptare ndan foto nga festa...

Është bërë një vit nga ardhja në jetë e djalit të Afërdita Dreshaj. Modelja shqiptare dhe partneri i saj, Jakub Kindl mirëpritën një djalë...

U “kryqëzua” nga rrjeti se mohoi origjinën shqiptare, reagon motra e...

Pak ditë më parë u bë menjëherë virale një video ku motra e Afërdita Dreshajt, Jehona, mohoi origjinën e saj shqiptare. E sigurisht që...

Motra e Afërdita Dreshajt mohon origjinën shqiptare, video bëhet virale (VIDEO)

Dikush ka dashur t’i bëjë një rreng modeles bukuroshe Jehona Dreshaj, motrës së këngëtares së njohur Afërdita. Prej vitesh familja e tyre jeton jashtë Shqipërisë,...

Afërdita Dreshaj i thotë “lamtumirë” Amerikës, së bashku me familjen do...

Duket se këngëtarja dhe modelja, Afërdita Dreshaj, i ka thënë “lamtumirë” Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Thuhet se ajo së bashku me bashkëshortin dhe...

Prej vitesh jeton në SHBA, Afërdita tregon gjuhën që do t’i...

Afërdita Dreshaj u bë nënë për herë të parë më datën 16 mars. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me...

Zgjodhi për të birin emrin e rrallë, Afërdita Dreshaj tregon kuptimin

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl u bënë prindër për herë të pare para disa ditësh. Lajmin e bukur e dha vetë modelja me një...