Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Adrol Dushi

Etiketim: Adrol Dushi

Të gjithë e pyesin për Adrola Dushin, Capital T sqaron njëherë...

Adrola Dushi, e ftuar pak javë më parë te binjakët këndoi një pjesë nga hit-i i mikut të saj, Capital T, “U bo vonë”. Momenti...

Fifi në një romancë me babanë e djalit të saj, Adrola...

Adrola Dushi ka folur për herë të parë për Fifin, pasi ajo dhe ish partneri i saj Adis Patushi zyrtarizuan lidhjen e tyre të...

U zunë disa kohë më parë, Adrola Dushi pajtohet me personin...

Pak kohë më parë, Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi tërhoqën vëmendjen e mediave. Dy vajzat nuk ndiqeshin më në rrjete sociale, çfarë nënkuptoi prishjen...

Adrola Dushi humb personin e shtrenjtë të familjes: Më theve zemrën

Sot është një ditë e hidhur për modelen e njohur Adrola Dushi. Ajo ka humbur një person të shtrenjtë të familjes. Lajmin e trishtë e...