Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Adriana Matoshi

Etiketim: Adriana Matoshi

Zbulohet prezantuesi i dytë që do shfaqet krah Adriana Matoshit në...

Kledi Kadiu do të jetë prezantues i Festivalit të Radio Televizionit Shqiptar që do të zhvillohet në fund të vitit. Lajmin e ka konfirmuar...

Arjola Demiri mori shumë urime për ditëlindje, po asnjë nuk krahasohet...

Arjola Demiri aktorja e njohur e humorit feston sot ditëlindjen dhe në morinë e shumë urimeve ai që na ra në sy është ai...

Adriana Matoshi për herë të parë shfaqet me bikine, ja çfarë...

Vitet e fundit kanë qenë të mbushura me gëzime dhe mërzitje për aktoren Adriana Matoshi. Ajo ka pësuar aksident, është ndarë nga bashkëshorti, u diagnostikua...

“Donte të krijonte familje”, Adriana Matoshi zbulon arsyen e ndarjes nga...

Aktorja Adriana Matoshi ka zbuluar së fundmi arsyen e vërtetë të ndarjes nga futbollisti afrikan, Keith Groeneveld. Në një intervistë për mediat kosovare, aktorja...

Me hoodie dhe atlete në Kuvend, Adriana Matoshi reagon ndaj kritikave:...

Adriana Matoshi ka qenë në qendër të vëmendjes javët e fundit pas ndarjes me futbollistin e njohur, Keith Groeneveld. Sot, aktorja është bërë sërish...

“Më pëlqen vetja ime’/Adriana Matoshi sapo hodhi thumbin e radhës ndaj...

Pas ndarjes nga futbollisti afrikan Keith Groeneveld, deputetja kosovare Adriana Matoshi është shfaqur më në formë se kurrë. Ashtu siç nuk kishte se si të...

Historia që nuk i “mbijetoi” dot paragjykimeve, pse Adriana Matoshi dhe...

Lajmi se Adriana Matoshi kishte nisur një romancë me futbollistin shumë vite më të ri, Keith Groeneveld bëri bujë në media para dy vitesh....

Keith konfirmon ndarjen nga Adriana Matoshi: Lutem për të, sepse e...

Prej disa ditësh në mediat rozë qarkullon lajmi për një ndarje të mundshme mes aktores Adriana Matoshi dhe ish-futbollistit afrikano-belg Keith Groeneveld. Dyshimet u shtuan...

Përfliten se janë ndarë, veprimi i fundit i Adriana Matoshit dhe...

Adriana Matoshi ka qenë gjithmonë mjaft e përfolur në media për jetën private. Aktorja dhe deputetja prej disa kohësh po shijon një romancë me...

U tha se Adriana Matoshi i dha fund lidhjes me futbollistin...

Lajmi më i fundit që po qarkullon në mediat rozë, është ndarja e aktores dhe deputetes, Adriana Matoshi nga futbollisti afrikan Keith Groeneveld. Mirëpo, duket...