Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Adis Patushu

Etiketim: Adis Patushu

“Sot 1 vit më parë të bëra timin”, Fifi dedikim për...

Këngëtarja e njohur, Fifi ka qenë gjithmonë e hapur, kur bëhet fjalë për jetën private. Së fundmi, ajo nuk ka nguruar të dalë publikisht...

Nga njohja te shtatzënia e përfolur, ish-banori i “Big Brother VIP”...

Kledi Hysa ishte i ftuar ditën e sotme në puntatën e rradhës të emisionit “Shqipëria Live”, kur u fol për banorët e “Big Brother...

Do të bëhen prindër? Fifi dhe Adisi shtojnë dyshimet me këtë...

Fifi dhe Adis Patushi kanë vetëm pak muaj që janë bashkë. Ata janë më të afeksionuar se kurrë ndaj njëri-tjetrit dhe këtë e tregojnë...