Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Adi krasta

Etiketim: adi krasta

Pjesë e ekranit shqiptar prej 32 vitesh, e gjeni dot për...

Adi Krasta është një ndër emrat më të njohur të ekranit shqiptar. Në profilin e tij në Instagram ndan kryesisht foto nga puna dhe...