Wednesday, December 6, 2023

|

Ballina Etiketimet Adelina Ismajli

Etiketim: Adelina Ismajli

“Zanin ta kam harru”, 6 vite pa të, Adelina dhe Zanfina...

Janë bërë 6 vite që kur Adelina dhe Zanfina Ismajli humbën nënën e tyre. Sot, ata e kanë përkujtuar me disa fjalë prekëse përmes...

“Dashuria e vërtetë nuk mbaron kurrë”, Adelina Ismaili dhe bashkëshorti festojnë...

Adelina Ismaili dhe bashkëshorti i saj, Val Krasniqi festojnë 13 vjetorin e dashurisë dhe si gjithmonë ai është kujdesur ta bëjë këtë ditë speciale...