Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Adelina ismaili

Etiketim: adelina ismaili

U përfol se kanë pasur një lidhje të fshehtë, reagon për...

Këngëtari Robert Berisha për Adelina Ismailin ka vetëm fjalë të mira. Dy artistët janë miq të ngushtë. Historia e njohjes së dyshes nisi që në fëmijërinë tyre,...

Rivale të përjetshme! Shkarkohet vëllai i Leonora Jakupit, Adelina Ismaili bën...

Ministria e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës së Kosovës ka shkarkuar 11 diplomatë, në mesin e të cilëve edhe Adnan Jakupin që është...

Është larguar nga ekrani, Adelina Ismaili flet për herë të parë...

Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili, nisi para pak kohësh karrierën e saj si prezantuese.Vazhdimësia e emisionit që drejtohej nga Ismaili pati vazhdimësi deri...

“A do gjyq me mua?”, Adelina Ismaili përplaset me këngëtarin e...

Adelina Ismaili nisi 2 javë më parë rrugëtimin e ri si moderatore me emisionin e saj “Tetë a tetë me Adelinën”. Të shtunën e...