Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Adele

Etiketim: adele

“Diva e muzikës, Adele mund të humbasë përgjithmonë zërin e saj”

Këngëtari, Joe Elliott ka deklaruar se diva e muzikës, Adele mund të humbasë zërin e saj gjatë qëndrimit në Las Vegas. Në një intervistë për...

“U ndjeva e turpëruar”/ Prindër të një djali, këngëtarja e njohur...

Adele ka folur hapur rreth arsyes që i dha fund martesës së saj Simon Konecki disa vite më parë. Këngëtarja 33-vjeçare tha në një intervistë...

“Përjetova sulm paniku”/ Adele rrëfen periudhën e errët që ka përjetuar...

Adele ka pranuar publikisht se ka vuajtur nga ankthi për shkak të divorcit nga ish-bashkëshorti i saj, Simon Konecki. 33-vjeçarja ka një djalë, Angelo-n,...

Çift i ri në showbiz? Adele kapet mat me reperin e...

Adele është parë së fundmi me reperin bitanik, Skepta, partnerin e saj të shumëpërfolur. Edhe pse flitet prej kohësh se ata janë në një...

Adele divorcohet zyrtarisht nga bashkëshorti, ja arsyeja se pse procesi zgjati...

Këngëtarja me famë botërore, Adele dhe ish-bashkëshorti i saj, Simon Konecki, kanë përfunduar procedurën e divorcit dy vite pas ndarjes së tyre. 32-vjeçarja dhe 46-vjeçari...

U tha se janë në një romancë, Adele flet për herë...

Prej kohësh, këngëtarja e njohur Adele përflitet për një lidhje dashurie me reperin britanik Skepta-n. Burime për The Sun bëjnë me dije se Adele...