Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Adelajda Xhamani

Etiketim: Adelajda Xhamani

Një nga historitë më të bukura të dashurisë në “Big Brother”...

Adelajda Xhamani dhe Bjordi Mezini ishin çifti  simpatik i “Big Brother Albania 2” që asokohe thyen tabutë. Bukuroshja që fitoi simpatinë e njerëzve me ëmbëlsinë...