Wednesday, December 6, 2023

|

Ballina Etiketimet Ada perputhen

Etiketim: ada perputhen

Del FOTO që solli përjashtimin nga Përputhen të Adës dhe Edit/...

Një takim i zhvilluar jashtë studios së Përputhen ka bërë që dyshja e famshme Ada Edi të përjashtohen nga programi i dashurisë. Ata janë fotografuar...

E papritur! Dy konkurrentët e njohur përjashtohen nga “Për’puthen”

Ada dhe Edi nuk do të jenë më pjesë e “Për’puthen” dhe shkak u bë një takim që ata kanë zhvilluar në fshehtësi jashtë...

Ada e maskuar, “kapet mat” në orët e vona me Eduardin...

Edi dhe Ada në “Përputhen” i dhanë një tjetër shans njohjes së tyre pas kërkesës për falje që konkurrenti bëri në “Përputhen Prime”. Pas pajtimit,...

Edi nuk i reziston Adës dhe bën veprimin që askush nuk...

Edi është rikthyer në Për’puthen Prime për tu sqaruar Adën, të cilën e refuzoi në takim sepse ajo kishte zgjedhje të parë Bashkimin. Për këtë...

Dalin pamjet/ Ada dhe Bashkimi kapen mat në lokal, acarohen konkurrentët...

Një video e Adës dhe Bashkimit teksa ndajnë të njëjtën tavolinë në Kosovë ka ndezur debate të forta mes konkurrentëve. Ada e pranoi vërtetësinë e...

Çfarë ndodhi? Ada del duke qarë me ngashërim nga studio

Ndërkohë që në studio po komentohej sjellja e vëllait të Toles, i cili që prej fillimit të emisionit ka zgjedhur të mos i flasë...