Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Sindi kërkon Fatjonin tek Erlindi?/ Fatjoni “hedh kunja”: Ty të pëlqejnë djemtë “bad boy”

po lexohet

“Jam pak “bad boy”. Kam qenë i lëvizur që i vogël”, ka qenë kjo deklaratë e Erlindit, e fill pas kësaj kanë nisur diskutimet në studio ku të gjithë i drejtohen Sindit se ajo po përpiqet të gjejë Fatjonin tek Erlindi, duke risjellë në vëmendje puntatën e të shtunës, të emisionit “Shiko kush Luan”, ku Sindi mori puthjen e parë në jetë nga Fatjoni.

E pyetur nga moderatorja se cili nga djemtë i pëlqen më tepër, Fatjoni apo Erlidni dhe nëse Sindi po përpiqet të gjejë Fatjonin te Erlindi, ajo shprehet:

“Nuk i krahasoj se secili ka tipin e vet dhe nuk e krahasoj dot Fatjonin dhe Erlindin”. Fatjoni hiqet si bad boy. Te të dy gjej gjëra që me pëlqejnë.”

Ndërkohë, Sindi zgjodhi një takim me Atdheun në javën e ardhshme dhe ai pranoi.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm