Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Sa para merr Sarah Berisha për një postim në Instagram?

po lexohet

Sarah Berisha, një prej blogereve më të dashura, nëpërmjet një interviste të zhvilluar mbrëmjen e djeshme ka folur lidhur me punën e saj si blogere, numrin e lartë të ndjekësve dhe bashkëpunimet e saj të shumta.

Me siguri do të pyesni se sa paguhet një blogere.

Duke qenë se Sara është tepër e njohur, është dhe një prej blogereve më të paguara.

Lidhur me këtë Sara është përgjigjur në “Në Kurthin e Piter Pan” duke zbuluar se “pagesa ime e parë ishte 5 mijë lekë të reja dhe kam bërë shumë foto. Për ditët e sotme nuk do doja të flisja me shifra, por blogeret paguhen me shifra të mëdha.”

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm