Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Rudina Dembacaj bën bashkë Markun dhe Aleksin në ditën e pagëzimit të së bijës Viktoria

po lexohet

Bashkëshorti dhe ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt janë bërë bashkë ditën e sotme në ceremoninë e pagëzimit të vajzës, që moderatorja ka nga martesa e saj e parë.

Ajo ka ndarë edhe disa foto nga kjo ditë që e cilëson të veçantë për të, ku shfaqet krah të shoqit dhe fëmijëve të tij.

“Sot ishte ditë shumë e veçantë për familjen tonë të madhe. Pagëzimi i të dy Viktoria-ve, Nardit, Ertës, Amantias, Leos dhe Markut. Falenderoj zotin për këtë ditë”, shkruan Rudina.

Më vonë Dembacaj ka ndarë në ‘Instastory’ gjithashtu disa foto të vogëlushes së saj edhe me babain e saj Aleksin.të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm