Wednesday, December 6, 2023

|

spot_img

Rikthehen reshjet e shiut, ja çfarë ka rezervuar moti për sot

po lexohet

Dita e sotme do të karakterizohet nga mot me shi në të gjithë vendin.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, në qarqet Kukës, Dibër, Lezhë, Berat, Vlorë reshjet pritet të arrijnë deri në lokalisht mesatare dhe të shoqërohen me shtrëngata.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 16 / 24°C

në vendet e ulëta: 15 / 26°C

në vendet malore: 10 / 20°C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare.

104196244_1711031359050703_6191279410899219106_o.jpg

të fundit

Këta janë katër prezantuesit e Festivalit të fundvitit në RTSH

Festivali i Fundvitit ka nisur përgatitjet për netët live në Pallatin e Kongreseve që do të mbahen në prag...

të ngjashëm