Sunday, May 28, 2023

|

Puthje e përkëdhelje pas mullarit, takimi i pazakontë i Melisës dhe Mevlanit(VIDEO)

po lexohet

Takimi i dytë i Melisës me Mevlanin ngjalli shumë reagime.

Melisa zgjodhi për të dytën herë në takim Mevlanin, takim ky i cili ngjalli shumë reagime në studio dhe jo vetëm.

Melisa, e cila po vinte me gomar si një nuse fshati dhe djali që po e priste. Ata më pas nuk janë ulur në asnjë restorant, por pas një mullari.

Dyshja sqaruan shumë gjëra ndërsa nuk munguan puthjet e përqafimet. Disa detaje mund të shihen edhe në videon e mëposhtme.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm