Saturday, August 13, 2022

|

Publiku vendosi: Ky është banori që u largua nga shtëpia e Big Brother Vip

Më të lexuarat

Eltioni është banori i eleminuar nga publiku këtë të premte, duke humbur mundësinë nga çmimi i madh.

Ajo ishte në nominim me Ilirin dhe Eltonin.

Spektakli i kësaj të premte rezervoi disa surpriza, mes të cilave edhe ajo për aktoren Monika Lubonja, për të cilën i kishin kushtuar një këngë.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit