Wednesday, May 18, 2022

|

“Për’puthen” në “Më lër të flas”- Mevlani në takim me Adrola Dushin, Donaldi imiton Borën në emision

Më të lexuarat

Episodi i fundit i “Më lër të flas” këtë të premte u kthye më mini Përputhen.

Modelja e njohur Adrola Dushi e cila ishte e ftuara e fundit Adrola Dushi u vu përpara disa zgjedhjeve për të dalë çift nga programi.

Pjesë e konkurrentëve u bë edhe Mevlani konkurrenti i dy edicioneve radhazi në Për’puthen që drejtohet nga Bora Zemani.

Në momentin e përballjes së Adrolës me Mevlanin, Donaldin nuk humbi rastin për t’i dërguar një sinjal Borës duke e imituar atë.

“Ndjekim klipin e Adrolës dhe Mevlanit” tha ai duke qeshur nga kamera.

Kjo është një frazë që Bora e përdor në çdo puntatë të programit të saj teksa lançon takimet e konkurrentëve.

Gjatë programit Donaldi e tha njëherë e mirë që është single dhe se këtë e di e gjithë Shqipëria./Vip-Magazine.al/

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit