Sunday, May 28, 2023

|

Periudhë ndryshimesh për Bora Zemanin/ Ndarja me Donaldin, largimi nga “3-shat” dhe projekti në ekranin e ri!

po lexohet

Bora Zemani dukej se po kalonte një verë mjaft të bukur me partnerin e saj Donald Veshaj. Krejt papritur, fotot e tyre në rrjete sociale u fshinë nga të dyja palët. Me këtë veprim, duke treguar kështu që janë ndarë, rrjedhimisht pyetja e fansave ishte se çfarë do të ndodhte me “3-shat”, programin që Bora prezantonte me binjakët Veshaj sezonin e kaluar.

Mesa duket, brenda një harku kohor shumë të shkurtër, shumë gjëra kanë ndryshuar për moderatoren. Ajo ka postuar një foto nga ambjentet e Top Channel, duke nënkuptuar kështu që sezoni i ri do e gjejë pikërisht në këtë ekran. Por, çfarë programi do të ketë Bora?

 

View this post on Instagram

 

🤫

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Në fakt, besohet se ajo ka marrë rubrikën “Për’Puthen” e cila u prezantua sezonin e kaluar nga Nevina Shtylla. Pak kohë më parë kemi shkruajtur për Nevinën e cila nuk kishte kurrfarë reagimi në rrjete sociale rreth “Për’Puthen”, duke mos promovuar promon e rubrikës që besohej se ishte e saja.

 

View this post on Instagram

 

Neser #PerPuthen do jete 💥🤯 zhvillime qe do te ndryshojne cdo gje! 👀 Kete here eshte njera nga vajzat ne rrezik 🤫

A post shared by NEVINA SHTYLLA 🧸 (@nevinashtylla) on

Këto aludime tashmë janë konfirmuar, pasi edhe vetë autorja e kësaj rubrike, ka zbuluar se “Për’Puthen” do të vijë si një format më vete, jo pjesë e “E Diell” dhe do të ketë një moderatore të re, një brune simpatike ka thënë Olsa Muhameti.

Epo, përshkrimi i Olsës i koordinuar me foton e Borës nga ambientet e Top Channel, duket se e zgjidhin një herë e mirë këtë “mister”. Tani na mbetet vetëm të zbulojmë se çfarë programi do të krijojnë binjakët Veshaj, duke qenë se nuk janë më “3”.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm