Thursday, February 2, 2023

|

spot_imgspot_img

Për të gjithë patriotët, kjo është çanta me motive shqiptare të markës luksoze Louis Vuitton! Ja detajet

Më të lexuarat

Louis Vuitton është një nga markat luksoze më të njohura të VIP-ave dhe jo vetëm. Dizajni i famshëm i kësaj marke duket kudodhe njihet menjëherë.

Në vitin2018, LV nxorri në shitje çanta që kanë flamuj të shteteve të ndryshëm ku në mesin e tyre ishte dhe ai i Shqipërisë.

Çantat janë dizenjuar nga stilisti Jay Ahr dhe janë të prodhuara në Francë. Çanta ka dizajnin tipik Louis Vuitton dhe sipër saj është vendosur një harte botërore ku në mes ka flamurin me shqiponjën dykrenare, e gjitha e qendisur deri në detaje. Çanta kushton 9900 dollarë.

Kryeministri Edi Rama gjithashtu bëri një status në rrjetet sociale ku piblikoi foton e çantës dhe krahas saj shkroi:

“Çanta e re e shtëpisë së madhe të modës Luis Vuitton. Flamuri më i bukur në botë”.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit