Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Pas ndarjes me Mozzik, Loredana nënë për herë të dytë? Ja foto që bëri lëmsh rrjetin

po lexohet

Së fundmi, Loredana ka publikuar një seri fotosh në “Instagram”, ku shfaqet me Karim Adeyemi.

Në një nga fotot Karim ka një fëmijë në prehër. Kaq mjaftoi për të ngritur pikëpyetjet se mos vallë ata janë bërë prindër në fshehtësi.

Në fakt, prej kohësh ka pasur disa dyshime në lidhje me Loredanën, se mos është bërë nënë për herë të dytë pasi publikoi foton me Hanën dhe një djalë në krah, pa e komentuar se kush është. Ndonëse, nuk përjashtohet mundësia të jetë fëmija e ndonjë mikut të tyre.

Megjithatë, duhet ta theksojmë se Loredana pëlqen të luajë me publikun për të qenë në qendër të vëmendjes. Ndaj, mbetet për t’u parë se si qëndron e vërteta.

Kujtojmë se Loredana është ish-bashkëshortja e reperit Mozzik me të cilin ka dhe një vajzë e cila quhet Hana.

Pas ndarjes me Mozzik, Loredana nënë për herë të

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm