Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Pas intervistës përballë Bleros, Afrona merr vendimin e papritur(FOTO)

po lexohet

Një intervistë e bujshme që pritet të publikohet së shpejti ishte ajo e Bleros dhe Afronës.

Duket se modelja udhëtoi drejt Kosovës për të realizuar një intervistë të tillë, por tanimë ka marrë një vendim të papritur.

Teksa menduam se ajo u rikthye me Bleron, në fakt Afrona është largur sërish nga Kosova drejt Zvicrës dhe këtë e ka treguar me anë të një fotoje në rrjete sociale.

FOTO/ Pas intervistës përballë Bleros, Afrona merr vendimin e

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm