Monday, May 29, 2023

|

Pa asnjë dyshim! Olta Gixhari në këtë foto duket mami më seksi që keni parë

po lexohet

Olta Gixhari ka postuar një foto mjaft të bukur ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur duke pushuar në breget.

Ndonëse në pritje të ëmbël ajo ruan një formë trupor mjaft tërheqëse duke ngjallur reagimin e mjaft ndjekësve në instagram.

Olta Gixhari dha lajmin e bukur nga Spanja se, së shpejti, do të bëhet nënë. “Mom and Dad”, shoqëruar me tri zemra të kuqe, ishtë statusi në profilin e saj në Instagram, me të cilin aktorja ka shoqëruar foton ku shihet e shtrirë në breg të detit me partnerin e saj.

Vitin që lamë pas, Olta rrëfeu se është në një marrëdhënie të bukur me një djalë shqiptar që jeton në Spanjë dhe se kishte bërë plan të martohej këtë vit në një ceremoni private, që kishte menduar ta organizonte në Spanjë.

Gjatë periudhës së izolimit, Olta, e lumtur që karantanimi e gjeti pranë të dashurit, bëri disa lidhje me Skype me televizionet shqiptare, duke rrëfyer nga momentet e bukura duke i gatuar partnerit e deri tek ato stresuese kur dilte në rrugë dhe policia i kërkonte detaje të hollësishme edhe kur shkonte në market.

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm