Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Ofendoi Romeon, plas keq mes Heidi Baçit dhe Gracianos në “BBV”!

po lexohet

Graciano Tagani është përshirë në një debat me çiftin Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi.

Balerini e quajti aktorin “kallam Veshaj”, ndërsa konkurrentja shpërthei keq ndaj tij, duke i thënë “Ti ke bërë një nam për emrin tënd dhe tani po bën këtë!”

 “Tani u kujtove që të më vihesh kundër? Çfarë je duke bërë?” iu kthye Graciano i acaruar me çiftin, teksa i tha Heidit se e ka respektuar shumë atë.

“Më plasi mua” – u shpreh banorja, ndërsa Romeo i kërkoi që mos të debatonte me balerinin.

Debati:

Graciano: Kallam Veshaj

Romeo: Çfarë ishte ore

Graciano: Kallam Veshaj

Romeo: Kallam Veshaj?!

Heidi: Ti ke bërë një nam për emrin tënd dhe tani po bën këtë!

Graciano: Çfarë ke moj Heidi? Çfarë problemi ke?

Heidi: Ti ke bërë namin për emrin tënd

Graciano: Tani u kujtove që të më vihesh kundër? Çfarë je duke bërë?

Heidi: Çfarë të dua unë?

Graciano: Çfarë po bën moj se të kam respektuar pa fund

Heidi: Me plasi mua që më ke respektuar

Graciano: Heidi mirëseerdhe në realitet

 

      

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm