Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Ofendimet ndaj Gracianos në BBV, reagon ashpër partnerja e tij: Bullizmi po merr jetë…

po lexohet

Prej javësh ka vazhduar transmetimi i formatit më të ndjekur të “BBV3” ku banorët e asaj shtëpie janë përballur me shumë dashuri por dhe me shumë urrejtje përgjatë këtyre ditëve.

Graciano ka qenë një prej banorëve që është përballur me shumë ofendime të rënda brenda shtëpisë por dhe tepër komente negative jashtë saj.

Megjithatë, partnerja e tij, Argjira, mbrëmjen e sotme ka një mesazh për të gjithë dhe shprehet se bullizmi po merr jetë njerëzish.

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm