Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Elvisi tregon asyen e fortë se pse duhet të qëndrojë në “Big Brother VIP”: Ndryshimi do jetë 360 gradë

po lexohet

Elvis Myrtaj, Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi janë tre banorët që Graciano çoi në nominim përmes kutisë së pandorës, dhe mbrëmjen e sotme njëri nga ata duhet që të lërë shtëpinë.

Gazetari teksa po bisedonte me banorët ka treguar arsyen e fortë se pse duhet ta votojnë publiku për të qëndruar në shtëpi.

Ai tha se nëse nuk do të s’kualifikohet nga “BBVIP” loja e tij do të ndryshojë 360 gradë.

“Nëse unë do të dal, unë kam që të shtunën në darkë që e kam biseduar me Romeon dhe në çdo tre fjali kam thënë o Zot më jep një biletë kthimi. Kur kam hyrë edhe këtu unë kam puthë goca merrem me goca, ndërsa në spektakël kam puthur Orin. Ndërsa atje do puth Arbërin vëlla dhe do vi këtu. Ndryshimi do jetë 360 gradë.”– tha Lisi.

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm