Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

“Nuk do të ketë paqe në këtë vend”/ Çfarë po paralajmëron Berisha?

po lexohet

Kreu i PD-së, Sali Berisha ka paralajmëruar se ky vend nuk do të ketë më paqe derisa Edi Rama është në pushtet.

Këhstu në një deklaratë për mediat, paralajëmroi se do të nsië revolucioni dhe do të rinisin protestat për të larguar nga pushteti Edi Ramën.

“Nuk ka më paqe në këtë vend pa u larguar Edi Rama. Do të ketë revolucion, protesta”, tha Berisha

të fundit

“Vrasjen e dua sot”, gazetari i njohur zbardh dosjen e Naim Murselit: Si e planifikoi krimin javë më parë

Gazetari Laurent Berisha, i ftuar në një emision televiziv, zbardhi dosjen e Prokurorisë për Naim Murselin, i cili vrau...

të ngjashëm