Tuesday, November 29, 2022

|

spot_img

Nuk do ta besoni, por paska një arsye se pse Arbana Osmanin nuk e kemi parë kurrë të nxehur (FOTO)

Më të lexuarat

Arbana Osmanin jemi mësuar ta shikojmë gjithmonë të vetëpërmbajtur në çdo dalje televizive.

Moderatorja pavarësisht situatave që është ndeshur gjithmonë ka ruajtur gjakftohtësinë. Së fundmi Arbana ka vendosur të zbulojë sekretin pse nuk nxehet kurrë.

Ajo shfaqet në një postim me të birin Jonin duke luajtur ‘Mos u nxeh’ dhe krahas shkruan: ‘Arsyeja pse nuk para nxehem.’

Nuk do ta besoni, por paska një arsye se pse Arbana Osmanin nuk e kemi

Mëmësia dhe jo vetëm duket se ia ka testuar durimin Arbanës në limite sa të gjithë mund ta xhelozojmë nga pak.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit