Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Nuk do ta besoni incidentin e Luana Vjollcës një minutë përpara fillimit të “Love Island”

po lexohet

Moderatorja e spektaklit më të ri të dashurisë ‘Love Island Albania’, Luana Vjollca është përballur me disa “incidente” pak para transmetimit live të programit.

Ka qenë vetë moderatorja e cila, përmes një postimi në Instastory tregoi se i ka rënë faseta e dhëmbit të cilin e ka ngjitur vetë në kushtet e punës. Dhe një tjetër incident i ka ndodhur një minutë përpara se të niste programi dhe këtë herë kishte të bënte me fustanin e saj.

Fillimisht ka patur një fustan portokalli të cilin e ka zëvendësuar me një të verdhë në momentin kur logoja e programit ishte në transmetim.
Luana duhet të na bëjë një kurs edhe neve se si të mësojmë të vishemi për 1 minutë.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm